| mafiaa a întrebat:

Salutare. Am un Chevrolet Spark din 2009, am schimbat capetele de bara si bieleta de directie pe partea stanga, problema ca e nu mai revine volanul singur la viraje, trebuie sa trag eu de el si e aiurea. Isi va reveni dupa ce fac directia(unghiul de fuga) sau nu mi-au fost montate bine? Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Oblgatoriu se face geometria rotilor dupa ce schimbi piese de acest gen. Va functiona optim.

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Isi revine.Trebuie sa mergi cu ea sa-i faci geometria la directie.

| mafiaa explică:

Problema e ca* ma scuzati