| telluno a întrebat:

Salut,
Astazi m-am inscris si eu la o scoala auto pentru categoria D.
Vreau sa va intreb pe cei care invata sau au luat permisu, din ce trebuie sa invat? Cele 26 de intrebari sunt din categoria B? iar cele 11 suplimentare din categoria D? Am cumparat doar cartea pentru categoria c+d si vreau sa stiu daca imi trebuie si cea pentru cat B.
Sau vreun site cu teste auto adevarate stiti?(cat D )
Multumesc!
Cu respect! Marian.

Răspuns Câştigător
| Byuska a răspuns:

Aici gasesti chestionarele care iti pica la examen iti faci cont si dupa aia dai la testare examen online si iti alegi categoria din care dai examen

http://www.drpciv.ro/info-portal/signOut.do

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Autogeneral.ro acolo faci chestionare pentru categoria D, pai la scoala de soferi trebuia sa te informezi acolo iti zice ce trebuie sa inveti de acolo iti cumperi si manualul, eu vreau sa dau de C+E cand vin in tara, noroc.