| krysty199 a întrebat:

Azi am fost la prima lectie de legislatie rutiera. Vreau sa stiu daca trebuie sa ma duc in fiecare zi sau pot sa ma duc cand pot/vreau?

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Stai aşa să ghicesc în boabe ce a stabilit profesorul tău.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Poti invata acasa dar daca ai platit si nu iei produsul de pe tejghea nu poti face reclamatie profesorului ca nu ti-a bagat permisul in buzunar.

| BJK1903 a răspuns:

Tu trebuie sa te duci la fiecare ora de legislatie.De ce? Pentru ca acolo iti spune tot ce e important si te poate ajuta la examenul auto(sala). Eu m-am dus de 3 ori(aveam cursuri o data pe saptamana, adica sambata) si dupa 2 saptamani am inceput condusul si nu a mai avut rost sa ma duc la legislatie. Am facut acasa aproape 1000 de chestionare intr-o luna jumate.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Trebuie sa mergi la toate. Daca lipsesti, nu poti recupera iar la examenul "de sala", pici cu succes.

| anamariarot a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

N-ai cum sa pici daca inveti. Eu n-am fost la nicio ora de legislatie si am luat sala din prima laughing