| emoboy a întrebat:

Salut baieti! Ce masina mi-ati recomanda pana in 2000 se euro? Mi-as dori o masina de prin 90-99(ca atunci s-au fabricat cele mai bune masini)pe care sa o "reconditionez". Ceva gen:VW vento/Opel astra f cu motor pana in 1600cc(indiferent benzina/diesel).Ce masini va trec prin cap?

Răspuns Câştigător
| vasea2013 a răspuns:

Asta nu noi putem sa iti spunem. tie de care masina itit place- de aia procurati. vw chiar e firma de apreciat. sa nu iti dea prin cap sa alegi una franceza. audi tot e buna firma. asta eu ca si mecanic. e doar alegerea ta