| CristiRx8 a întrebat:

Ce masina ati alege pana in 5000 euro dintre dacia logan sau chevrolet aveo sau alte modele?

Răspuns Câştigător
| AlexandruPaulescu a răspuns:

Dar de ce Dacia? La 5000 euro iti poti lua un Audi(A4) decent! adica an 2005 sau chiar 2006, sau chiar mai recent. happy

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

As prefera un Logan cat mai nou, decat o vechitura straina, in care trebuie sa bagi non stop bani.
Nu recomand nici o masina mai veche de 3-5 ani. Daca este veche, cu drumurile din tara, in cateva luni, incepi sa bagi bani in ea.

| LTAA a răspuns:

Logan

| Mircea049202 a răspuns:

Vw Golf V, masina cu aspect frumos, pentru tineri... de preferat Diesel.

| nukemdfkz a răspuns:

De ce să-ți iei prostiile alea? Ia-ți un camaro ss big grin Eu am asta am, mi-a luat-o tata de ziua mea la mâna a 2-a ca nouă.

| nukemdfkz a răspuns:

Bravo

| Justrememberwho a răspuns:

Opel, este o marca pe care o consider destul de buna.
Ofera confort, siguranta + calitatea materialelor care nu se poate compara cu cea a unei dacii si mai este si ieftin de intretinut

| Emy6969 a răspuns:

Bmw 318 i, audi a4/a6. vw golf 4 1.9 tdi 150 cp( am si eu la fel, recomand ) passat 2007. Asta daca alegi masini de serie. Masini sport mazda rx8 motor wankel, bmw 325i, nissan ( multe modele) etc etc

| Alle556 a răspuns:

Chevrolet Aveo cred.