| Razvy2922 a întrebat:

Salut, care este cel mai bun cd player dintre : Sony CDX-G1001U
, Pioneer DEH-1600UBG? sau imi puteti zice altele mai bune?, pretul sa fie aproximativ cat al acestora!

1 răspuns:
| cosminftw a răspuns:

Eu cred ca e cam mult pentru un player, mai ales ca nu cred ca depaseste vreunul puterea de 30w.
Poti sa-ti iei unul normal cu usb si 4x50w si sa pastrezi bani ca sa-ti cumperi un amplificator si difuzoare.
Poti sa-ti iei un Sony DSX-A40Ui, e 240 de lei si are aceleasi caracteristici.