| XXXMaestro a întrebat:

Salut, care ma poate ajuta?
M-am inscris la scoala auto, am dat sala am luat-o cu 22 si cand aveam programare pentru examenul practic nu am mai putut sa ajung in data respectiva!
Precizez sunt din Timisoara si nu imi este expirat dosarul!

Cum procedez sa ma reprogramez pentru examenul practic? Ma duc direct la scoala cu care am facut sa ma reprogrameze sau imi fac programare pe DPRCIV si ma duc acolo?

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Te duci si iti faci programare la poliție, unde ți s-a făcut si prima dată după ce ai luat sala. Le spui ca vrei sa faci o altă programare.