| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Salut, cat costa vopsirea unei masini? De la cel mai mic pret la cel mai mare?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1000€ minim max 2700€ colantare sau vopsea camaleon

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai mic pret e ala in care o vopsesti tu acasa...
in rest cam 1000 -1500 euro e un pret pentru o lucrare decenta

| sierra1 a răspuns:

"vopsirea unei masini? De la cel mai mic pret" - vreo șase tuburi de spay cu vopsea, ori... lei bucata

| mihai69 a răspuns:

Între costul unei cutii cu vopsea și a unei pensule și câteva mii de €, în funcție de mașină, culoare, tratamente speciale etc.

| Alverto a răspuns:

Ai aici un clip care m-am ajutat și pe mine: https://youtu.be/9-KhzOuXLE4

| goguPatent a răspuns (pentru Alverto):

Vezi ca omul intreaba cat costa revopsirea, nu refacerea actelor.
Pare ca tu esti pe langa subiect binisor

| Alverto a răspuns (pentru goguPatent):

Știi să citești și să înțelegi sensul unei întrebări? Ești analfabet funcțional? Ce acte vezi tu?
Dar dai și tu răspunsuri odată în viata sau doar dai reply-uri la răspunsuri? Că doar asta faci de când te stiu

| goguPatent a răspuns (pentru Alverto):

Tu macar ai ascultat clipul pe care l-ai pus?
ca nu pare.
daca l-ai ascultat ne spui si noua pe scurt despre ce e vorba?

| Alverto a răspuns (pentru goguPatent):

Sunt multe 6 minute? 300 lei împreună cu certificarea noii culori

| goguPatent a răspuns (pentru Alverto):

Boss, 300 lei au fost doar actele... zice omul destul de clar.

citeste si comentariile, te lamuresti acolo, zic oamenii clar ca i-ar fi interesat si cat a costat vopsitul. Unii chiar zic ca vopsitul a costat 1500 euro.

Daca nu ai inteles 6 minut de video nu mai fa pe interesantul.

Mai vezi video odata si astept scuzele

| Alverto a răspuns (pentru goguPatent):

Asa-i boss am anteles

| goguPatent a răspuns (pentru Alverto):

Bine ca ne-am lamurit cine e analfabetul functional acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3000 de euro pentru un x5 asa am vazut. Nu stiu cat de ieftin poate fi pentru ca e nevoie de munca sa dai jos straturile vechi si sa pui alea noi si sa astepti. Daca ai cunostinte atunci hai sa zicem 1000 lei