| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cat ma costa omologarea foliei pe geamuri si cam cat costa folia?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Folia pentru geam o cumperi cu omologare de la piese auto. Pot zice de pret aproximativ 70 lei - metru liniar. Ca sa fie omologata trebuie sa iti dea certificatul de omologare (nu garantie) si niste stikere care se lipsesc pe geam.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 500 ron pe luneta si geamurile din spate folie + montaj. Omologarea vine de la sine daca o montezi in service uri autorizate