| CiprianDCY a întrebat:

Cat ma costa sa inmatriculez un BMW Seria 7 adus din Germania? An fabrictie 1998 motor 3. 000cmc. Sau macar o adresa de internet unde pot sa aflu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Introduci datele cerute aici: http://static.anaf.ro/......_2013.html si afli valoarea timbrului de mediu. In plus va mai trebui sa platesti cca 1.200 lei, reprezentand ITP, RCA, impozitul pana la sfarsitul anului, costul numerelor si rovinieta.

4 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

5.000 euro.

| suntserios a răspuns (pentru TofanCristi):

De unde spanac scoateti cifrele astea fratilor

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

4.000 euro 5.000 plz da o funda

| suntserios a răspuns (pentru AsafteiAndreiDaniel):

Habar nu ai ce spui da vrei si funda?