| Toni1p000 a întrebat:

Salut. Cat timp trebuie sa aștept sa merg la sala?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Aici sunt de acord cu Violetta, recomand sa te apuci de sala doar dupa adolescenta daca cadem de comun acord ca ea incetaza la 21 de ani, numai intru in alte detalii e cea mai optima varsta!
21 de ani e cel mai optim, sfat de la fost practicant de culturism, greseala mea a fost ca am facut de la 16-17 ani...

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa implinirea varstei de 20 de ani, cand ti s-a incheiat cresterea.

| sierra1 a răspuns:

Sunt ocupate toate aparatele?

Răspuns utilizator avertizat
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Dupa ce te programeaza instructorul si faci 100 de chestionare.

| ZokoZEW a răspuns:

Cred că te referi de la ce vârstă te poți apuca de sala...De la 16/15 ani ar fi recomandabil, iar după 3 luni de sala poți lua și creatina.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Până deschide.