| Whipperx1 a întrebat:

Caut sa cumpar o masina si mi-ar placea un bmw seria 3 e90 dar am un buget de 5000 de euro.
Credeti ca as gasi ceva bun in banii acestia? Daca da, ce motorizare sa urmaresc si ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Https://www.olx.ro/oferta/vand-bmw-320-d-navi-fab-2007-IDcYhUd.html
Inainte de a cumpara un model din asta de bmw, vorbeste cu posesori de bmw pentru sfaturi. Eu as alege modelul de mai sus ca are navi si se vede bordul frumos. Ar fi o super afacere sa prinzi unul bun si dotat la 4000 euro.

3 răspunsuri:
| omar456321 a răspuns:

Eu zic sa lasi e90 pe altadata. Plus cu bugetul ala iti iei ceva si te trezesti ca are probleme mecanice sau defectiuni ascunse. Eu zic sa te uiti pe la e46-uri, si daca vrei ceva mai misto, poate o seria 7 sau 5 din anii 2000. Dar un e90 pentru 5000 de euro, eu nu as risca.

| Silazion a răspuns:

Abia strangi bani de masina si cu ce o intretii? Bagi de 50 lei la pompa si circuli 30 de minute pe zi

| Whipperx1 explică (pentru Silazion):

Daca nu ești capabil sa dai un răspuns, abtine-te.