| costimovrin a întrebat:

Salut, ce as putea sa pun in fata la masina sub pedale sa nu murdaresc presul de noroi? Am vazut ca lumea pune ziare, dar nu stiu cum sa le prind sa nu ma incurce. Sau exista pres special de noroi?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum a zis wildthing inlocuiesti presurile din material textil cu unele din cauciuc, nu te vor costa mai mult de 120 de lei toate 4 dedicate pentru masina ta!
Cei care pun ziare si alte minunatii sunt aceeasi melteni care spala anvelopele cu coca cola, fac polish la faruri cu pasta de dinti, merg cu anvelope allseason cumparate si alea second-hand, spala singuri cu carpa si furtunul masina in fata blocului s-a.m.d

| wildthing a răspuns:

Pai nu ai pres din cauciuc? Cand se murdareste, il speli.