| slyde a întrebat:

Salut ce ati alege... credinta si biblia sau tot ce iti doresti pe acest pamant? ex sa fi bogat sa ai tot ce vrei. scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Stii cum e aia cu sa ai tot ce vrei. Cu banii mai bine le duci dorul decat sa le duci grija. Crede-ma ca nu ar fi frumoasa o viata in care sa ai tot ce vrei. As alege Biblia!

| Angel0 a răspuns:

Totul are un pret.

| ことみ a răspuns:

Salut slyde!
Eu as vrea sa pot obtine tot ce imi doresc fara ajutorul nimanui, prin mijloace cinstite.

| Rahhy99 a răspuns:

Eu as alege credinta si Biblia sti este si eu verset in Biblie care spune :Ce ar folosi unui om sa castige toata lumea aceasta, spune sfanta Scriptura, daca si-ar pierde sufletul? Ei bine, sufletul este numit in Biblie ca si o comoara si spune ap... te intorci spre Dumnezeu, iti dai seama ca s-ar putea sa-ti pierzi... Daca citim in Geneza, capitolul 1, primele 3 versete