| Aditu94 a întrebat:

Salut, ce becuri led recomandati pentru farurile cu lupa? caut ceva ce sa se potriveasca pe fabia 2

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Pentru farurile cu lupa ale Fabia 2 iti recomand sa iei in considerare becuri LED puternice cu lumina alba, precum Philips X-tremeVision LED sau Osram LED. Aceste becuri LED ofera lumina alba si intensa, precum si o durata de viata mai mare decat becurile halogen. In plus, acestea nu necesita prea multa energie datorita tehnologiei LED