| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Ce carte recomandați pentru obținerea permisului auto?

3 răspunsuri:
| PringAloe a răspuns:

Orice carte care are tot legat de legislatie, semnale etc, in care are si teste.
Eu insa cand am luat permis-ul auto acum 1 an si ceva nu am citit nici-o carte pentru permisul auto, am fost saptamana respectiva la legislatie unde mi-a predat domn-ul respectiv, si dupa care am facut multe chestionare de pe site-ul https://www.drpciv.ro/dl-public-exam/examLogin.do care este site-ul oficial de politie in care iti cere parca sa iti faci un mic cont simplu, dar te asigur eu ca modelul intrebarilor, sunt exact aceleasi ca la sala

| PringAloe a răspuns (pentru PringAloe):

Https://www.drpciv.ro/ dupa care --->Servicii Online ---> Simulare examen