| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Salut, ce masina imi puteti recomanda la un buget de 1800 euro?!
Ma intereseaza sa fie diesel, sa aiba un consum de cel mult 5 deci sa fie cat mai economica si sa aiba pilot automat si ac!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In banii aia gasesti numai masini cu defecte, motoreta 25cc mai bine

| Frank51 a răspuns:

Ai uitat sa zici ca vrei cutie automata.

| Liviu a răspuns:

De bani aia....cred ca poti sa iti iei una electrica. Daca nu ma insel, sunt masini care au si parcare automata, deci nu ar fi o problema. Poti sa iei una cu asistenta in panta, sa nu iti moara motoru.In plus autonomia e de 100km apoi trebuie sa o incarci.
Deci daca vrei sa o cumperi da-mi mesaj privat, si iti spun unde ne intalnim sai ti vand bateria.Rog seriozitate.

| siriusblack98 a răspuns:

Eu o sa-ti salvez intrebarea doar ca sa intru mai tarziu si sa rad de raspunsuri. Imi imaginez raspunsuri ce primesti la asa ceva.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Vezi polo 1.4 TDI de 75cp. Are consum mic de uiti sa mai alimentezi. Majoritatea au AC si daca cauti bine gasesti si cu pilot automat. Bafta!

| nicu991 a răspuns:

Cred ca in banii astia gasesti masini cu motoare la care trebuie sa completezi ulei la fiecare plin de motorina, asta in cazuri fericite daca nu are probleme si de alta natura (injectoare, turbina, etc.).

| 9Florin9 a răspuns:

Nu prea gasesti masini cum vrei tu, urca in pret daca vrei ceva bun.