| Vali215 a întrebat:

Salut! Ce masina merita cumparata, cu bugetul 3500-4000?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De teren, de rufe, de naveta, de femei, de fotut eleve de la agricol?
Raspunsurile variaza de la Whirpool la Vitara din 96 cu kit de inaltare, dar eu zic ca un Opel Insignia 2.0 cdti la care schimbi urgent oringul problematic e cea mai buna alegere, fiind euro 5, fara probleme de rugina, confortabil, fiabil (in rest) si nici urat.
Sau un Focus 2 facelift.
Mai jos vor veni cateva persoane de la tara, care iti vor recomanda cazane din grupul VAG, euro 4 si cu kilometrajul 'retusat' de doua-trei ori:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacia Logan