| Omnitrix a întrebat:

Ce model de touran e mai bun?
Highline, Facelift? Sau?
Se lauda cineva ca facelift.ul e cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Florian20405 a răspuns:

Salut!
Ca si aspect cel mai frumos de pana acum este facelift, dar "dotarea facelift nu exista", facelift se fac la toate autovechiculele care mai trebuie sa ramana pe piata, gen cum a fost Octavia 1 Tour, din cauza succesului s-a facut un Facelift in 2009.
Deci cea mai buna dotare este Highline la aproape toate modele Volkswagen, piele, navi, scaune electrice+incalzite etc.Merita sa-ti cumperi un touran, dar vrei o masina de familie cu spatiu foarte bun in interior cat si in portbagaj unul decent spre multumitor.Ai grija sa fie cu km originali si intretinuta. big grin
VW RUN! happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intrebare e asta?

Highline e echiparea maxima daca scoate din discutie versiunea Cross, iar facelift e cu totul alta treaba si are treaba cu redesignul masinii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ala ieftin, cumparat pentru dezmembrare. Ideal 1.9 TDI 116-131cp, ca se cauta.

| Buresbista123 a răspuns:

N ai tu bani de Touran ca altfel n ai pune intrebari din astea

| Omnitrix explică:

Bai Burebista, iesi de aici. Mersi Florian.