| Sarcopt a întrebat:

Mă puteți ajuta cu următorul model de motor: Volkswagen Passat Highline 2.0 TDI Bluemotion cod motor CBDC? Sau spuneti-mi dacă știți care coduri sunt proaste. Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cele bluemotion, sunt deja mai bune.
Insa tot au o problema, cea cu imbusul pompei de ulei, desi s-a trecut la alta dimensiune a imbusului, problema tot persista.
Recomandat e sa verifici imbusul dupa ce cumperi masina, si sa-l inlocuiesti de fiecare data cand faci distributia, in rest, totul tine de noroc.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat