| pulica007 a întrebat:

Salut ce motocicleta poti conduce daca ai permis A2? funda!

9 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pana in 35 kw.

| Zapkitu a răspuns:

Nu stiu multe, dar stiu ca Aprila ai sigur voie.

| Lovee18 a răspuns:

Poti sa conduci orice motocicleta daca ai permis A pentru ca din cate stiu eu A-ul este pentru motocicleta.

| ombladon a răspuns (pentru Lovee18):

A zis A2, nu vezi bine? Cu A2 poti conduce motociclete pana in 47Cp sau 35Kw

| Lovee18 a răspuns (pentru ombladon):

Vad chiar foarte bine doar ca nu sunt bait ca sa stiu ce stiti voi si sper sa nu incepi cu comentarii de genul ..Vaii ca daca nu stii nu trebuia sa raspunzi..am facut-o de plictiseala.

| ombladon a răspuns (pentru Lovee18):

Daca nu stii, nu trebuia sa raspunzi.laughing Si de ce zici ca nu esti baiat, motocicletele sunt doar pentru baieti?

| Lovee18 a răspuns (pentru ombladon):

Nu...doar ca eu u sunt genul de fata inebunita dupa motoare, masini, et. si am raspuns de plictiseala asta ar fi un motiv iar al doilea motiv ar fi ca dau raspunsuri pentru ca nu mai vreau sa fiu la stadiul de junior pe TPUwinking sper ca ai inteles draga.

| Ghost13 a răspuns:

Masini Aixam. big grin

| Alex96CM a răspuns:

49cmc