| Bobby1705 a întrebat:

Salut, ce părere aveți de Subaru și motorul EJ20, 2.0 benzină? Mă gândeam la un Impreza hatch, un Legacy sedan sau un Forester, îmi plac mult aspectul la toate 3. Știți ce defecțiuni apar la ele? Sunt fiabile?

2 răspunsuri:
| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

Cele pe benzina sunt destul se fiabile, insa cele diesel nu prea au fost okk, se rupea arborele dupa 200.000 km

| Carguy86 a răspuns:

Nu stiu ce defectiuni apar la ele sau daca sunt fiabile dar daca as fi in locul tau mi-as lua Impreza