| MiculFaraon a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta masina? Se merita banii pe ea? Avantaje? Dezavantaje? Mersi https://www.autovit.ro/anunt/bmw-seria-3-320-ID7Gk2Xp.ht ml#a42af6e884

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Parerea mea e ca e ceva suspect la ea.
In afara nu gasesti asemenea masina in banii astia, deci fie a fost avariata si refacuta, fie e rupta pe drumurile patriei sau are alte defecte ascunse.
E un pret prea scazut.

| Nistor_Darius_1999 a răspuns:

Eu zic ca merita dar totusi contacteaza-l pe vanzator nu specifica cati Cai putere are.Ca dezavantaje ar fi daca pica turbina dai cat pe jumate de masina.Tu decizi pana la urma sunt bani tai. happy

| Vladulescu_Claudio_1981 a răspuns:

Are 184 de cp,prețul e bun dar sa fie km reali si sa te uiți în cartea service dacă inspectiile au fost făcute la timp si de calitate, nu trebuie sa uiți ca masina are ceva km si motorul e mai mic, dacă ar fi fost circulata în afară orasului, întinsă la drumuri lungi nu ar fi nici o problema, dar dacă a fost rulata mai mult în oras asta nu ar fi ok!

| MiculFaraon explică (pentru Vladulescu_Claudio_1981):

Are 136 cp, l-am contactat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru MiculFaraon):

Foarte slabut motorul pentru un 2.0 din 2010. De la BMW ai pretentii.