| danidni a întrebat:

Https://www.autovit.ro/anunt/opel-insignia-2-0-ID7GEZ9a. html

Va rog, ziceti-mi si mie ce parere aveti de masina asta

Răspuns Câştigător
| Nikezor a răspuns:

Pai ii mai mult decat dubios, nu ai cum sa vezi masina din 2010 cu 170.000 de km in primul rand, doar in cazuri speciale verificate pe car vertical sau pe cine stie ce site-uri si in al doilea rand ii cam prea mic pretul pentru o masina de 10 ani lucru care iti da de banuit ca nu ii cea mai buna masina si s-ar putea sa existe probleme mari sau destule.

6 răspunsuri:
| Nikezor a răspuns:

Opel Insignia nu ii mare pont avand in vedere ce stie opel sa construiasca. De asemenea nu ti se pare un pic dubios 170k km la 3300 de euro?

| danidni explică (pentru Nikezor):

Eu chiar de accea am pus intrebarea pe TPU pentru ca nu ma pricep la masini. Adica la ce te referi ca ar fi dubios dacă are 170 de mii km? Dau fundita

| danidni explică (pentru Nikezor):

In descriere spune ca peste un an volanta va trebui inlocuita, e ceva de luat în considerare asta?

| Nikezor a răspuns (pentru danidni):

Nu are de unde sa stie peste cat timp trebuie schimbata volanta, deci clar este ceva mai mult decat o simpla volanta care si aia ii costisitoare

| danidni explică (pentru Nikezor):

Mulțumesc mult pentru răspunsuri

| Nikezor a răspuns (pentru danidni):

Nicio problema

| Nikezor a răspuns (pentru danidni):

Pai ii mai mult decat dubios, nu ai cum sa vezi masina din 2010 cu 170.000 de km in primul rand, doar in cazuri speciale verificate pe car vertical sau pe cine stie ce site-uri si in al doilea rand ii cam prea mic pretul pentru o masina de 10 ani lucru care iti da de banuit ca nu ii cea mai buna masina si s-ar putea sa existe probleme mari sau destule.