| cristi6689 a întrebat:

Ce parere aveti despre Renault Fluence 1.5 diesel? Doresc sa achizitionez acest model second hand. Ca si design imi place foarte mult, insa nu stiu cum se comporta pe strada. Mentionez ca am 20 ani si doresc ca o masina sa aiba o oarecare sportivitate.

Masina pe care am gasit-o este aceasta : https://www.autovit.ro/anunt/renault-fluence-ID7GlmGP.ht ml#bcbe9f521c

1 răspuns:
| Black38 a răspuns:

Sportivitate prea mare nu are.Adica sa nu te astepti sa traga ca un motor de 2.0 dar te descurci in depășiri pentru ca te ajută cuplul de 240 nm.In rest consum foarte bun pentru ca are 6 trepte