| BogdanM275 a întrebat:

Salut ce părere aveți despre Subaru, nissan și mitsubishi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nissan s-a scos cu GT-R in rest nu par masini asa faine, GT-R are 2 usi si provoaca agresivitate printre masini. De obicei masiniile faine au motor prea mare asta e pacat, masini cu motor mic daca nu le modifici caroseria sa arate mai bine sant naspa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Masini fiabile ca na sunt japoneze, scumpe la piese si cu un comfort ceva mai scazut ca cele nemțești. Insa au designe uri interesante, nu te plictisesti de ele

| paulica69plas a răspuns:

Subaru forester model 2009 nu ie bun nissan depinde iar mitsubisi daca nu ie ca a lui paul walcher nu ie de treaba