| Domynyc a întrebat:

Salut.ce parere aveti despre Samsung galaxy trend plus.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiu că mare parte spun că Samsungurile sunt cele mai bune, etc. Dar, părerea mea sinceră ( mă pricep cât de cât ) e că au o durată de viaţă destul de mică. Dacă-ţi iei telefon, îţi recomand altceva. LG, Nokia, HTC le consider mai bune.
Sănătate!

| atomescu a răspuns:

Nu e un telefon rau. am citit cateva pareri despre el pe site-uri de specialitate si erau destul de multi cei care il laudau.

| anonim13333 a răspuns:

Una foarte buna!

| alexutz184 a răspuns:

E un telefon bun de durata ramu il are destul de bun procesoru la fel. e bun daca vrei sa-l iei, in schimb daca il iei pasta la mana a 2 a dai destul de multi banii pe el si pe acei banii iti poti lua un LG optimus l7 eu am unu si ti-l recomand