| Vlad112233 a întrebat:

Salut,ceva mașini până în 2000 de euro recomandări?

13 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Opel Astra H.

| GabiDumitrescu a răspuns:

De spalat vase sau rufe?

| 120bulevard a răspuns:

Passat b5.5 1.9 tdi, Opel Astra break 1.7 cdti...

| 120bulevard a răspuns:

BMW in niciun caz la 2000 euro, toate sunt niste cotete ruginite cu suspensii si frane mancate... Va trebui sa investesti valoarea masinii ca sa o pui la punct... Ar mai putea merge si un golf 4, o Skoda Octavia de generatia 1, aproximativ toate masinile pana in 2000 euro sunt ok in afara de BMW si Mercedes

| anonim_4396 a răspuns (pentru 120bulevard):

În banii aia sub nici o forma nu găsești ceva bun, nici în 10000€ n-ai noroc de multe ori ne mai vorbind de 2000laughing

| king5151 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omul vrea ceva de buget nu septar din 2013 sau a7

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns (pentru anonim_4396):

Gandeste-te ca poate e incepator si vrea o troaca de pe care sa invete cum se conduce si sa nu-l rupa la buzunar daca se izbeste de ceva sau cade vreo piesa, tu cand ti-ai luat permisul prima data ce masina ai avut? Maybach? Noi romanii cu romanii asa suntem, in loc sa ajutam cu sugestii ne c###m in bafta omului si facem mistouri in lipsa de ocupatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru 120bulevard):

Eu mi-am bătut joc? Am spus ca era vorba de bmw nu? Ei după cum am zis și alea de 10000 de euro plus mai au probleme darămite cele de 2000 în jos foarte puține, nu am zis cu intenție de a lua la "mișto".

| Vlad112233 explică (pentru 120bulevard):

Vreau o mașina până în 2000 pentru că mai am o Skoda Octavia 2 și are multa rugina și mai are câteva problemute și am zis să-mi iau alta ceva de buget până îmi strâng niște bani de una mai buna

| Vlad112233 explică (pentru Vlad112233):

Sau sa o mai fac mașina pe care o am?
Îmi iau doua aripi că alea sunt mai ruginite, restul îmi iau un chit și fac rugina singur, iar mecanic nu am așa mari probleme.

| Vlad112233 explică (pentru Vlad112233):

Na e mai urâtă dar la bani as ieși mai ieftin