| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a întrebat:

Salut, cine imi da si mie o idee cum sa repar pragurile de la un ford fiesta? Sunt mancate de rugina pe dedesubt, nu ai unde pune cricu.Ma gandeam la spuma si dupa cu tabla dar cum o prind lateral hai ca am dar dedesubt nu prea. Obligatoriu grund auto si lac de exemplu de a dedeman den brava nu e bun?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă tu cârpeli din astea și te trezești că mergi ca Fred Flinstone cu picioarele direct pe asfalt.
Mergi frumos la un service și fă treabă ca lumea, pune praguri noi că e păcat să riști.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Service decat improvizatie de roman prost.