| saddam a întrebat:

Saluthappy cine imi poate spune cateva detalii la consum, stabilitate etc.la un hyundai coupe(tibouron) 2004?

1 răspuns:
| WeeD a răspuns:

"Eu pot sa zic ca sunt multumit de coupeul meu am si eu unul tot modelul rd1 din 99 motor de 1600 si masina e si lenesa si rapida depinde de cum conduci si daca iti pasa sau nu de consum (asta e marele minus care il vad pana acum, am avut un vectra b 2.0 benzina si consumul era cam la fel )"