| adrianpasare a întrebat:

cine imi spune si mie cam in ce stare se poate duce o masina la programul "rabla". as vrea sa mai iau de pe ea scaune bancheta macarale de la geamuri, piese din motor etc si nu stiu daca o primesc asa. FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ajunga pe propriile roti si sa fie completa. Numai bine!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu poti sa iei NIMIC de pe ea, altfel, pa, Rabla! Zi mersi ca nu trebuie s-o duci cu motorul ei! Poti s-o duci la remorca, dar, sa aiba absolut toate piesele pe ea.