| anonim_4396 a întrebat:

Noul renault symbol cu motor de 1.2 16V 75cp care poate fi luat prin programul rabla contine si geamuri electrice si radio Cd?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde ce pachet alegi in standard are decat fata geamuri electrice pe spate nu si radio cu CD are si in standard si este chiar cu MP3!

| 9gygy a răspuns:

De geamurile electrice nu sunt sigur, dar radio cd in mod sigur are. Optional poti sa treci in loc de radio cd mp3 player, dar iti mai incarca nota cu vreo 85 euro. Si geamuri electrice poti sa ii pui, bineinteles, tot pentru o suma in plus.

| alecsa921 a răspuns:

Da!

| GabyLondo0 a răspuns:

Motorul asta 1.2 16v 75 cp e super slab...nu trage deloc nu l-as recomanda straight face