| anonimmehxush a întrebat:

Salut TPU! As vrea sa știu dacă știe cineva de programul Rabla de la Lensa, care este faza? Am înțeles ca este un voucher de 1.000 lei.
Deci pot duce ochelarii la ei și primesc voucherul pentru a-mi achiziționa alta pereche cu tot cu lentile?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Am auzit si eu, dar poate ar trebui sa te intrebi care-i faza.La aceste promotii exista mereu si un,, catch'', nefiind atat de avantajoase pe cat pare.laughing Daca nu ma insel, voucherul iti este acordat in functie de valoarea ochelarilor tai.Nu poate orice bunel sa vina cu ochelarii vechiuti luati din piata, la 40 de lei si sa primeasca un voucher de 1000 de lei.

| dullcat a răspuns:

Https://lensa.ro/......gust-2023/

Citeste la sectiunea 6. VOUCHERELE CAMPANIEI. laughing