| pitbululrosu a întrebat:

Salut,cine ma ajuta si pe mine cu mai multe informatii cu privire la atestatul profesional auto,pentru transport marfa sau persoane? sunt începător si pe site dar si cu atestatele astea habar nu am,as vrea pentru început sa-mi cumpăr o carte pentru asa ceva,dar nu stiu ce carte sa cumpăr si cum se numeste,nu stiu nici cat costa carte si nici nu stiu unde se gaseste,dau funda garantat pentru cine doreste sa mă ajute, multumesc!

1 răspuns:
| Pardelian a răspuns:

Mergi acolo unde faci cursurile in mod normal cartile ar trebui sa fie incluse in pretul cursului respectiv daca in mod sigur ei ti le vor putea vinde