| HeckerMyNames a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta si po mine cu cateva sau mai multe site-uri de masini dar sa fie site-uri bune...dau UNA FUNDAwinking va rog caut rapit masina si imi trebuie cateva site-uri pentru a putea compara cateva masini va rog sau CINE STIE IN ZONA Salaj Bihor Satu-Mare toate judetele apropiate de salaj cine stie ca vinde cineva Volkswagen Golf 4 va rog anuntati-ma

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| HeckerMyNames explică (pentru Legiuitoarea):

Aaa...da mersi mult o sa incerc pa pawinking mersi inca o data

8 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Autovit.ro si mobile.ro

| HeckerMyNames explică (pentru greyhound):

Mersi mult o sa incercwinking

| Piratul10 a răspuns:

Mobile.de

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Auto scut 24 mobile.ro

| Ghost13 a răspuns:

Autovit.ro

| LaRkiNNN a răspuns:

Ai putea sa gasesti masini bune pe www.tocmai.ro sau alte site-uri asemanatoare, asta e cel mai bun [zic eu]
Sper ca te-am ajutat;)

| HeckerMyNames explică (pentru LaRkiNNN):

Poate nu ma crezi dar www.tocmai.ro a fost primul site pe care am cautat ...ms mult pentru ajutor poate pe parcurs o sa ma ajuti sau poate o sa iti amintesti ceva site multumesc pa pa