| Narcis1234 a întrebat:

Cine stie cam cat m-ar ajunge un piston de piaggio Si 50cc bolt 10 mm dimensiune 39.5 mm cu segmenti? daca ati putea sa imi dati un site de unde sa il cumpar!

Răspuns Câştigător
| KooSs a răspuns:

Uite aici http://www.piesescuter.eu/kit-piston,150,2.html...suni la unu din numere si dai comanda pretul pistonului este de 32 de lei. funda?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca si Piaggio e prost atunci care e bun?laughing Eu zic sa nu mai vorbesti prostii pentru ca intr-adevar nu este cel mai tare dar face parte din scuterele de calitate. Daca nu aveti cunostinte macar nu mai vorbiti!

Un set de 50 pentru Piaggio este 317 lei complet adica bolt, segmenti, piston si cilindru. Fara cilindru nu stiu daca gasesti sau daca vei gasi si le iei pe bucati este tot cam la pretul asta. Pe site-uri nu stiu unde poti gasi dar gasesti la orice magazin de scutere sau chiar magazinele de piese auto mai serioase!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 5-6 de milioane
iti recomand sa iei alt scuter deorece acela este foarte prost crede-ma!

| Ciochinica_Ion_1970 a răspuns:

Vezi: www piesescutere.com, e o firma din ardeal, firma care trimite piese cu plata ramburs! O zi buna!