| ChituAlexandru1289 a întrebat:

Salut! Cineva care a dat sala recent? Dupa ce ati fost admisi la sala, vi s-a dat o hartie sau vi s-a scris ceva pe fisa de inscriere? Stau stresat pana cand dau traseul, ca doar m-am programat pe acel calculator unde am ales eu data si ora cand sa dau traseul, nu mi s-a dat o fisa in care sa scrie data si ora cand dau traseul. Imi e sa nu am probleme atunci cand ma duc la traseu. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti se da nimic in mana, totul este acum computerizat.
Odata ce ti-ai facut singur programarea cu data si ora, inseamna ca le stii f bine si nu trebuie decat sa te prezinti in data respectiva, la examinare, cu buletinul in mana.
Succes la examinare!

| Evelinmariaa a răspuns:

După ce vei da sala, singurul lucru pe care îl vei primi va fi dosarul pe care de altfel, în aceeași zi trebuie să îl duci înapoi la școala unde faci tu. Nu primești nimic altceva. Stai liniștit, totul va fi bine. Mult succes!