| DonMoldo a întrebat:

Am fost astazi la drpciv sa dau sala, am luat-o si nu am primit nici o foaie sau ceva unde sa scrie ca am luat sala, m-am programat pe calculator la traseu. Am fost programat pe 17 octombrie prima data am crezut ca e este vreo greseala ceva nu ma asteptam sa ma programeze asa repede.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi ce trebuie sa facem in cazul ăsta? Te duci cand esti programat.

| Holiday a răspuns:

Si intrebarea, care e?!

| Hyperion7 a răspuns:

Nu primești nimic, însă data și ora la care ești programata va trebui să le tii minte, fiindcă nimeni nu ti le va spune din nou.

| DonMoldo explică (pentru Hyperion7):

Nu era nici o ora acolo, era doar ziua.

| Dani2345678 a răspuns:

Verifici pe site-ul drpciv, iti apare data si ora la care este examenul