| mafiot1 a întrebat:

Salut.Cum pot pune kit si pachet M la un BMW de colectie sau unul nou?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din cate pricepi tu, e simplu: duci masina in reprezentanta BMW, le spui cat de inalti sa fie unicornii, ei o sa dea comanda de piese, o sa-ti faca programare, la termenul stabilit le lasi masina, ei pun toate alea pe ea, iar la final iti arata o factura, o platesti, si iei masina cu toate cele instalate + piesele tale vechi, pe care le poti vinde.
Kit-urile M includ si elemente ce trebuie vopsite in culoarea masinii, deci va dura ceva timp transformarea.

| johnnny123 a răspuns:

Eu tot aștept ziua în care o să ne spui și nouă cu ce bani îți cumperi tu toate BMW-urile, Tesla-urile, Rolls-Royce-urile, calculatoarele de 4000 de euro, vilele în Europa, mall-urile și Rolex-urile despre care tot bați câmpii pe aici.

Din jobul part-time la Supeco sau din canalul de Youtube pe care postezi știri furate de la televiziuni?

| Anonimaaaxgar a răspuns:

Păi,cumperi pachet M( știu că se găsește la reprezentanțele BMW și costă cam, nu știu sigur, 40.000 lei(400 milioane) așa am auzit eu. După ce cumperi pachet M îl montezi tu sau te duci la unu care știe. Un pachet M contine in general scaune sport, volan sport, toate cu sigla M, praguri, covoare, schimbător, și niște piese la motor, cam așa.