| StoicaAndi a întrebat:

Salut.Cum pot pune imagine intr-un link.Adica un prieten imi da un link apas pe link si imi apare poza.

Răspuns Câştigător
| Ada_MTF_1996 a răspuns:

Tine click pe poza si trage-o sus langa tab-ri, o lasi acolo ti se va deschide un tab nou cu linkul imaginii.

| StoicaAndi explică (pentru Ada_MTF_1996):

Ms mult.Nu am prea fost pe tpu.De aia ti-am raspuns asa greu.

5 răspunsuri:
| uyhhjhjhkjhkjh a răspuns:

Te înregistrez pe siteul http://s1291.beta.photobucket.com/
Odată ce ai încărcat poza acolo in dreapta îţi apare linkul pozei.

| TheEmptyBottle a răspuns:

Imaginea aia trebuie sa fie pusa pe un site(gen facebook) dai clik dreapta pe ea si "copy image URL" apoi dai paste unde vrei si o sa apara un link doar cu imaginea.

| TheEmptyBottle a răspuns:

Imaginea trebuie sa fie pe un site(gen facebook) te duci la ea, dai clic dreapta, copy image url, aoi dai paste undeva...

| Tudor_Madalin_1997 a răspuns:

Sau mai simplu pe www.imagehack.com :) Funda?