| Maximilian2131 a întrebat:

Cum pot sa ascult muzica de pe telefon in masina? Trebuie sa imi instalez un AUX sau iesire USB sau doar sa folosesc un modulator in slotul de bricheta? Sper sa ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O boxa bluetooth e de ajuns. http://bit.ly/2PflyXc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa instalezi AUX cu mufa jack, sau, mai bine cumperi un modulator cu bluetooth, care se alimenteaza din mufa brichetei.

| Octavz a răspuns:

Simplu! Îți iei un stick cu atașare la mufă de la telefon, și îți bagi melodie pe el și după îl scoți din telefon și îl bagi în slotu usb de la casetofonu din mașină! Asa am sieu