| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am un modulator FM pentru masina si pe instrucțiuni imi zice ca trebuie sa instalez ceva transmiter ca sa se transmita muzica de pe telefon pe modulator dar habar nu am despre ce transmiter vorbeste?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Probabil are o funcție Bluetooth și e nevoie să instalezi o aplicație făcută de ei ca să "legi" telefonul de modulator. Nu ai cumva un cod QR acolo?

| vlllaaddd a răspuns (pentru mihai69):

Intr-adevar se conectează prin bluetooth, dar nu are niciun cod QR...

| vlllaaddd a răspuns (pentru mihai69):

Https://gave.ro/......free-negru

fix acest model il am si eu.