| Adrian_Sandi_1984 a întrebat:

Salut.Daca am fost declarat admis la probele teoretice si practice pentru categoriile A si B, iar pe dosare am bifat ca nu vreau sa mi se dea permisul (pentru ca mai am de dat C si CE), iar acum fiind in criza de timp pot solicita si mi se dea permisul doar cu categoriile A si B, cu conditia sa platesc acea taxa la CEC de 70Lei cand voi promova si la celelalte categorii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti solicita permisul, daca ai reusit la examenele teoretic si practic. Faci o cerere la Serviciul de permise. Pentru celelalte categorii poti da examenele oricand, platind ca pentru fiecare categorie. Numai bine!

1 răspuns: