| GicuGagicu a întrebat:

Vreau sa dau de permis categoriile C si E. Cate examene teoretice(sala) si practice(traseu) trebuie sa dau? Va rog sa imi dati raspunsuri in cunostiinta de cauza nu banuieli. Multumesc

2 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Ai de dat 2 examene teoretice : unul pentru C si unul pentru CE. La fel si la proba practica.

| DataSoft a răspuns:

Tu ce zici oare cate? :) Logic ca 2 examene teoretice si tot atatea si practice. daca vrei sa te apuci sa faci teste iti recomand http://www.drpciv.ro/