| Whipperx1 a întrebat:

Daca ati avea 5000 euro, voi ce mașină v-ati cumpara si de ce?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una, as strange 32000€ imi cumpar un jaf, o dau la programul rabla platesc jumate din valoarea masinii si o mai modific putin estetic apoi raman cu 10000 eur in contul bancar sau ii investesc in masina.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil un Logan, ca-i ieftina, se intretine usor, se gasesc piese pe toate drumurile, iar la banii astia nu o iei foarte veche, cum ai luat ceva de afara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O Astra

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca n-as avea masina, mi-as lua Opel Insignia de banii aia.
Dar din situatia actuala nu as da 5000e pe alta masina, i-as investi in altele.

| Frank51 a răspuns:

A3 8P 2. 0TFSI sau AR159 1.9JTS pentru ca vreau putina sportivitate.

| siriusblack98 a răspuns:

O skoda Octavia 2 din 2012

| oz_1736 a răspuns:

O masina... de facut bani. Cumperi?! Am 2?

| Bogdan_Buzdugan_1998 a răspuns:

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150 cai din 2012, full option.