| Blue12 a întrebat:

Salut, daca nu am freon pe instalatia de la masina, ar trebui sa porneasca ventilatoarele cand pornesc AC?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Gasesti mecanici seriosi, daca stai pe langa Brasov iti pot recomanda unu bun sau esti din capitala? coasta de est in Bucuresti, onoserv tunning in Brasov altfel cauta in google maps recenzii de la 3 stele in sus macar 4 sau 5 si aia nu vor da gres

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Porneste dar baga aer cald sau din exterior in functie de clima la momentul respectiv

| Blue12 explică (pentru mgtow):

Am înțeles. Si pot verifica instalatia cumva inainte de a duce masina in service? Nu as vrea sa ma stoarca de bani aiurea. Iti multumesc.

| Blue12 explică (pentru mgtow):

Ok o sa caut in google maps de la 3 stele in sus. Iti multumesc.

| mgtow a răspuns (pentru Blue12):

O verifici dupa ce e facuta sa vezi ca merge nu inainte

| mgtow a răspuns (pentru Blue12):

Gasesti mecanici seriosi, daca stai pe langa Brasov iti pot recomanda unu bun sau esti din capitala? coasta de est in Bucuresti, onoserv tunning in Brasov altfel cauta in google maps recenzii de la 3 stele in sus macar 4 sau 5 si aia nu vor da gres

| Sofer a răspuns:

Mergi și bagai freon. Nu merge asa.