| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

Salut, de curând am avut un mic accident cu mașina, am intrat cu ea într-un parapet dar nu a fost impact frontal, mai mult am frecat-o de parapet cu botul, după impact singurele daune vizibile au fost bara, ambele aripi și capota puțin îndoită, după accident ea nu mai pornea, am dus o acasă pe platforma iar a doua zi după ce i-am dat curent a pornit dar este o problema când merg cu trepata 1-2-3 etc mașina caraie de numa, dar când o bag în marșarier motorul se aude foarte bine, nu are nici o problema când merg cu spatele, doar cu fața caraie, ce ar putea sa fie, ați mai întâlnit asa ceva? Nu ma pricep, aștept răspunsuri,
Opel meriva 1. 7cdti 2005

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Probabil ai avariat și planetara de pe acea parte. Oricum trebuie să mergi la service.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine știe ce și pe unde sa indoit, rupt. Un mecanic îți va spune, greu sa ghicim pe net.