| CosmYn666 a întrebat:

Salut,de curând am schimbat navigația stock de la mașină cu una android si când am pornit muzica se aude la jumate din ce puteau boxele cu navigația stock.
Am făcut și setări din eq.ul navigație dar degeaba.
Este vreo soluție? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Navigațiile android sunt niște rable dpdv al amplificării.
Trebuie să îți montezi separat un amplificator pe 4 canale, ca să se audă decent.
Eu am un Magnat A4000 pe undeva, ăla e perfect pentru așa ceva (nu îl vând).

| 120bulevard a răspuns:

Probabil asa este limitata navigatia din soft sau este un contact imperfect la mufe, mai verifica o data, cauta informatii despre navigatie si vezi daca mai au si altii problema asta, poate fi un lot cu probleme.