| OneBoy a întrebat:

De curand m-am gandit sa-mi achizitionez un Golf TDI (nou), m-am interesat de el ce avantaje si ce dezavantaje are. Din cate stiu eu sunt foarte fiabile si isi merita pretul. Dar vreau sa stiu raspunsuri cat mai exacte cunoscatoriilor de Golf daca se merita sau nu...sau in cel mai rau caz ce marca de masina cu dotari acceptabile imi recomandati in jur de 20.000 euro! Multumesc.

2 răspunsuri:
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Heihappy

Sunt fatalaughing[ si totusi imi plac muult masinile day dreaming].
Noi avem Golf TDI luuung=p~ are muuulte avantaje[merge pe motorina, nu pe bezina deci e mai bine ca e mai scumpa benzina ca motorinawinking] de exemplu mama mea merge mereu in alta tara [Cipru] la tatal meu si se duce la Bucuresti sau Bacau cu masina asta si ii incap foarte bine bagajele in spate[port-bagaj].

Unchiul meu e innebunit sa mezrga repede merge cu 100/h [unde se poate] si nici nu se simte zici ca mergi cu 50; 60/h.

Sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashes

Fundita?batting eyelashes

Pa, pa.

| alinaiiiioana a răspuns:

Hei golfurile sunt ff bune si de la o marca ff buna.winking

daca iti ei ai grija sa fie diesel si combi... este cel mai convenabil

este ff buna ca alegere pr raportul calitate pret

parerea mea ar fi ca nu iti va parea rau de o astfel de achizitie

sa ne spui cand vei fi in posesia golfului

>big grin