| Maxim_Alex_1994 a întrebat:

Salut, detin o honda cbr125 si am o problema. Cand pornesc motorul, fara sa plec de pe loc, merge cam vreo 10 minute dupa care se opreste ca si cum ar ramane fara benzina, ceea ce e imposibil, rezervorul fiind plin. O mai las inca vreo 10 minute, dau cheie, o pornesc si dupa isi revine, dar face asa de fiecare data. Zilele trecute mi-a facut asa si cand eram in mers, s-a oprit dintr-o data, stiti de la ce ar putea fi? Multumesc mult, dau funda.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Verifică carburatorul și alimentarea cu carburant in general, ACOLO e problema!

| Maxim_Alex_1994 explică (pentru sierra1):

Da, era problema la carburator, era plin de apa ..mersi mult

| sierra1 a răspuns (pentru Maxim_Alex_1994):

Să fii iubit